Uczestnicy

Potwierdzone zapisy w 2018 roku:

Trasa Duża Pętla:

Wiesiek sam w lesie- Wiesław Drewniak (9:00)

Leszek Kieler- (9:08)

ROMEKO marine Team- Piotr Choma, Lech Wołodkowicz (9:16)

TYPKI- Monika Typańska, Roman Typański (9:24)

Trasa Średnia Pętla:

Szczur Lądowy- Tomasz Skarski (11:00)

MATOWOJE- Małgorzata Rolka, Tomasz Rolka, Wojciech Rolka, Jan Rolka (11:08)

LuPa- Paulina Jastrzębska, Łukasz Gościński (11:16)

Zagubiona turystka- Agnieszka Ratajczak (11:24)

Szybkie Trampki- Martin Buller, Czarek Kowal (11:32)

Dzikie Bobery- Dominika Kalinowska, Andrzej Kalinowski (11:40)

Jeźdźcy Apokalipsy- Joanna Szatkowska, Joanna Rolbiecka, Łukasz Kugaszewski(11:48)

Poszukiwacze Zaginionej Pralki- Magdalena Nowak, Elżbieta Kulas,
Robert Sokołowski (11:56)

 

Trasa Mała Pętelka:

Ino Chładko- Michał, Magda Chylińscy, Alessia Czyżyk, Ignacy Chyliński (12:15)

Drużyna Wilsona- Anna, Marcin, Zosia Jarczyk, Karolina, Tomasz Fryc (12:23)

Zorientowane mrówki- Jakub Salamon, Agata Singer-Salamon, Julia Singer, Eryk Salamon (12:31)

Potwierdzone zapisy w 2017 roku:

Trasa Duża Pętla:

KOPI – Piotr Kopacz (09:00)

ZYGZAK – Anna Kamińska i Jarosław Kamiński (09:08)

Bojowe Krewetki – Łukasz Kamiński I Aleksander Urban (09:16)

Zoidbergs – Grzegorz Jędrzejewski, Bartłomiej Król, Łukasz Sojka (09:24)

Chomikovsky i spółka – Piotr Choma; Maciej Królicki (09:32)

„Bez nazwy” – Robert Trzosowski (09:40)

MALO – Malo (09:48)

Trasa Średnia Pętla:

JÓZKUB KRAKÓW – Józef Kaputa i Jakub Dubla (11:00)

Nie Wiemyyy – Angelika Baranowska, Mateusz Baranowski, Sylwia Pokrzywnicka (11:05)

Poszukiwacze Zaginionej Pralki – Magdalena Nowak, Robert Sokołowski, Joanna Rolbiecka, Joanna Szatkowska (11:10)

TERE FERE KUKU – Dominika Kuberska, Hubert Byliński (11:15)

PRAWIE U CELU – Waldemar Jankowski, Aleksandra Lewandowska-Walter, Maciej Walter (11:20)

Dzikie bobery – Dominika Szawurska, Andrzej Kalinowski (11:25)

WOLNE – Justyna, Paulina i Sabina Wyrwa (11:30)

— Anna Troć (11:35)

Bez kompasu – Marcin Kottlewski (11:40)

Szopenhauer Team – Andrzej Redlarski, Marcin Zaremski (11:45)

ALBATROSIK – Tomasz Paszkowski, Wojciech Matoga, Michał Dobrodziej-Rewoliński (11:50)

Szybkie Trampki – Martin Buller, Wojciech Knuth, Czarek Kowal (11:55)

Rude Bizony – Agata Maj, Mateusz Bizewski (12:00)

Zagubieni – Agnieszka Ratajczak, Michał Waśniewki (12:05)

DWOJE PANCERNYCH BEZ PSA – Weronika Hawlik, Piotr Hawlik (12:10)

Trasa Mała Pętelka:

LEŚNE KOTY – Krystyna Giełdon i Klara Giełdon (12:15)

NAGÓRSCY TEAM – Jagoda Nagórska, Amelia Nagórska, Karolina Nagórska, Stanisław Nagórski (12:20)

PAPIER ŚCIERNY – Stefek Witkowski, Agnieszka Witkowska i Arkadiusz Witkowski (12:25)

RYCHACI – Monika Rychta, Adam Rychta, Tomasz Rychta (12:30

Szatany -Maria Szatan, Wacław Szatan, Anna Szatan, Aleksandra Lach (12:35)

Zubi – Magda i Michał Chylińscy (12:40)

Potwierdzone zapisy w 2016 roku:

Trasa Duża Pętla:

Zygzak – Anna Kamińska, Jarosław Kamiński, Łukasz Kamiński, Aleksander Urban (09:08)

KOPI – Piotr Kopacz (09:16)

Chomikovscy i spółka – Piotr Choma, Norbert Choma, Bartłomiej Bobko, Maciej Królicki (09:24)

AKK GDAKK – Dominika Welz, Piotr Bładzikowski (09:36)

Kaszub znów na Helu – Grzegorz Kałamejka, Mariusz Wiewiórski, Michał Pionk (09:44)

ALBATROS – Mariusz ‚Dawid’ Dawidowski, Tomasz Paszkowski, Księciunio Mojito (09:52)

Muminki – Magda Wiglusz, Karolina Szubert (10:00)

Łotr jeden – Mariusz Westa (10:08)

Orla Perć – Adam Żyliński i Joanna Pałdyna (10:16)

Morenka Team  – Marcin Sontowski  (10:24)

 

 

Trasa Średnia Pętla:

DIGIMONKI – Kuberska Dominika, Aszyk Justyna, Woźniak Mateusz, Byliński Hubert (11:00)

Nie wiem – Angelika Baranowska i Mateusz Baranowski (11:05)

GWIEZDNE DZIEWCZYNY – Barbara Frycz, Wiesława Bollin (11:10)

Poszukiwacze Zaginionej Pralki – Ela Kulas, Magda Nowak, Dominika Sułat-Jęcek, Robert Sokołowski (11:15)

Kociewskie Krasnale – Sylwia Pokrzywnicka, Małgorzata Zakrzewska, Łukasz Zakrzewski, Mariusz Wałdoch (11:20)

„272” – Szymon Kempa, Cezary Perszyński, Daniel Perszyński (11:25)

Szybkie Trampki – Czarek Kowal, Martin Buller (11:30)

FANI RUDZIAKA NAPIERAJĄ – Dorota Jendza, Jarosław Jendza, Nina Jendza (09:00)

Dzg Team – Karolina Blasa, Tomasz Fryc (11:35)

Dzikie bobery – Dominika Szawurska, Andrzej Kalinowski (11:40)

Organoleptyczni – Michal Dępczyk, Karolina Kaźmierczak, Natalia Serocka (11:45)

ołaizD ęiS eizdęB – Agnieszka Ratajczak (11:50)

Wolni – Sabina Wyrwa i Justyna Wyrwa (11:55)

Malo – Malo i Nadia (12:30)

Rybak i rybka – Justyna Kąpa, Maciej Kwiatkowski (12:00)

JOZKUB KRAKOW – Jozef Kaputa i Kuba Dubel (12:05)

 

Trasa Mała Pętelka:

KATARYNA – Katarzyna Sadowska (12:10)

Marudy – Robert Bembnista, Adrian Bembnista (12:15)

Lublin – Andrzej Zaprawa (12:20)

KLEPA Team – Maciej Klepacki, Maksymilian Klepacki (12:25)

KUCYKI PONY REWOLUCJE – Andrzej Majewski, Gabriela Majewska, Krzysztof Miotk, Alicja Kortas, Robert Kortas (12:35)

Leśne koty – Krystyna Giełdon, Klara Giełdon (12:40)

Potwierdzone zapisy w 2015 roku:

Trasa Duża Pętla:

WSPAK – Marcel Trzeszczkowski, Elżbieta Brzęczyszczykiewicz i Karolina Tyk

ZYGZAK – Anna Kamińska i Jarosław Kamiński

SAMODZIELNY ZESPÓŁ STAŻYSTEK – Magda Wiglusz i Karolina Szubert

ALBATROS – Mariusz ‚Dawid’ Dawidowski, Wojciech Matoga i Michał Dobrodziej-Rewoliński

MALO – Malo malo

KOPI – Piotr Kopacz

STAR WORMS – Mariusz Kowalewski, Szymon Skalski i Paweł Herman

Ino Chładko – Magda i Michał Chylińscy

Trasa Mała Pętelka:

FOWLER – Magdalena i Dave Fowler

KONIKI PONY REAKTYWACJA –  Gabriela Majewska, Andrzej Majewski, Iwona Miotk i Krzysztof Miotk

KAMIKADZE 2 – Arkadiusz Kromp, Weronika Kromp oraz Jan Kulczycki

CHOMIKOVSCY – Piotr Choma i Norbert Choma

ZARAZ WRACAM – Justyna Adamska i Malwina Kowalska

GWIEZDNE DZIEWCZYNY – Barbara Frycz i Wiesława Bollin

MIŚTEAM – Kuberska Dominika i Byliński Hubert

SZUWARKI – Beata Wojciechowska, Krystian Wojciechowski i Jarosław Stanios

ORIENTUJ SIĘ -Maciej Klepacki i Maksymilian Klepacki

HELSKIE WICHRY – Katarzyna Stempniak, Zbigniew Stempniak, Danuta Stempniak i Michał Stempniak

„272” – Szymon Kempa,Marzena Kempa, Cezary Perszyński i Daniel Perszyński

POSZUKIWACZE ZAGINIONEJ PRALKI – Ela Kulas, Jakub Kulas oraz Robert Sokołowski

TWIN PEAKS REPRESENTATION – Agnieszka Stachurska, Anna Rogala, Karolina Batorska i Paulina Pietruszyńska
BĘDZIE SIĘ DZIAŁO – Joanna Szubert-Sawrycka, Piotr Sawrycki, Agnieszka Ratajczak
WOLNI – Justyna, Paulina, Bartek i Sabina Wyrwa
MOCNI w GĘBIE -Ramona Drosdowska i Tomasz Czaja

Potwierdzone zapisy z 2014 roku:

Trasa Duża Pętla:

„BiegamBoLubię Gdańsk / Wybryki Natury Gdańsk” – Beata Gryszpanowicz, Tomasz Kohnke oraz Krzysztof Kolatzek, Paweł Jakubowski

„Zygzak” –  Łukasz Kamiński, Anna Kamińska, Jarosław Kamiński

„ZiemiaPucka.info” – Janusz Nowicki

„Sukkub InO AKK GDAKK” – Anna Dettlaff i Jan Wruck

„272” – Szymon Kempa, Radosław Popławski, Robert Kujawski

„Wrona” – Karol Wroński

„Scout Trooper” – Aleksander Jagielski, Grzegorz Jędrzejewski

„Albatros” – Mariusz ‚Dawid’ Dawidowski, Tomasz Paszkowski

„CYCKI Z GROCHEM” – Paweł CylcMarta Cylc, Anna Kąkol

Trasa Mała Pętla:

„Orientuś” – Andrzej Deredos, Nina Deredos oraz Bruno Deredos

Aktywny Słupsk – Szycko Radosław, Szycko Oliwia

„Poszukiwacze Zaginionej Pralki” – Ela Kulas, Jakub Kulas, Magda Nowak, Robert Sokołowski

„Tessmer&Walter” – Rafał Tessmer, Dobromiła Tessmer, Maciej Walter, Malwina Walter, Antoni Walter

„Bez Nazwy” – Iwona Rudzińska

„Bateria R5” – Karol Recław, Elżbieta Recław, Miłosz Recław, Antonina  Recław

„Gang bieszczadzkiego rysia ” –Asia Rychter, Jadwiga Kamińska

„WiS” –Sebastian Bober, Wiktor Skolimowski

„Będzie radośnie…” – Joanna Szubert-Sawrycka, Katarzyna Mróz, Maciej Borchardt, Piotr Sawrycki

„Choma” – Piotr Choma

………………………….

Potwierdzone zapisy z 2013 roku:

Trasa Duża Pętla:

„ŁŻĘŹĄŃÓŚĆ” – Martyna Paradowska, Robert Skrzynecki, Michał Dąbrowski, Anna Bernard

„Albatros 1” – Mariusz ‚Dawid’ Dawidowski, Tomasz Paszkowski, Adam Nowakowski

„Albatros 2” – Wojciech Matoga, Mariusz Jaglowski

„STK Czersk” – Bartłomiej Gromowski

„STAR WORMS łat da hel?” – Szymon Szogun Skalski, Dawidek Zidek Adrych

„cobra.js1373.pl” – Łukasz Żmiejko, Joanna Wilczewska, Agnieszka Szymańska

„Nie ma zmiłuj” – Agata Pankowska, Marcin Ołdakowski, Patrycja Hapter, Łukasz Opałka

AtroxOris” – Artur & Jan

„Hamill Team” – Grzegorz Łangowski

„Maciek” –  Maciej Szurmiej

„Drevny Kocur” – Kamil Kwiatkowski, Wojciech Lubośny

„Dwa dzikie bobry -1 bober” – Kamil Jachimowski

„28” – Artur Dargacz, Tomasz Zalewski, Łukasz Gładysz

Buty 79” – Rafał Tessmer, Sławomir Czyżewski

ZiemiaPucka.info” – Janusz Nowicki

Liczy się każdy ruch” – Tomasz Wyszyński, Mariusz Chomik, Szymon Kempa, Robert Kujawski

AKK Gdakk”  – Mariusz Westa, Piotr Bładzikowski

AC” – Dziadek Doorzechów, Mistrz Przepony – lokalsi 🙂
………………………………

Trasa Mała Pętelka:

„Inicjatywa” – Lucyna Sucharska, Łukasz Gościński, Piotr Wels, Arkadiusz Toś

„Brak nazwy” – Karolina Zdrojewska, Dawid Zdrojewski, Filip Bardo

„Hopsasa” – Kasia Kaniewska, Marta Jeglicka

„Jęczące Gawarki” – Maciej Gawarecki, Sonia Gawarecka, Patrycja Gawarecka

„Toruń Team” – Kajusz Zieliński, Konrad Zieliński, Lidia Zielinska, Jacek Zieliński

„Partyzanta” – Agnieszka Malc, Krzysiek Sidorowicz, Jakub Sikorski, Wojtek Szelag

„Matowoje” – Tomasz Rolka, Małgorzata Rolka, Wojciech Rolka, Jan Rolka

„Urbańscy – Kaszczorek” -Krzysztof Urbański, Filip Urbański

„Zygzak” – Anna Kamińska,  Jarosław Kamiński, Jadwiga Kamińska

„Kamikadze” – Arkadiusz Kromp, Grażyna Przyjacielska, Makary Dziopa, Weronika Kromp

„Ślepnica” – Marcelina Malinowska, Krzysztof Malinowski, Ewa Piotrowska, Adam Piotrowski

„Poszukiwacze Zaginionej Pralki” – Jakub Kulas, Ela Kulas, Robert Sokołowski, Magda Nowak

Rakoczki” – Bartłomiej Rakoczy, Anna Rakoczy

„Utopielcy” – Elżbieta Puźniakowska-Gałuch, Anna Puźniakowska, Grzegorz Swatowski

„Daleko jeszcze?” – Lanc Damian, Bisewski Szymon, Bisewski Gracjan

IP” – Iwona Brill, Piotr Sawrycki

TROLLHAMMEREN” – Alicja Czuryło, Anita Lewna, Grzegorz Wierzchowski, Marcin Osiński

………………………………

Potwierdzone zapisy z 2012 roku:

Trasa Duża Pętla:

„Masońska Loża Bobrów” – Rafał Wrycza, Patrycja Hapter, Marcin Hoffmann, Agata Pankowska

„Liczy się każdy ruch” – Tomasz Wyszyński, Wojciech Radziszewski

„Ziemia Pucka” – Janusz Nowicki

„Dzikie bobry i żelka” – Kamil Jachimowski, Monika Wróbel, Michał Kalbarczyk

„Albatros” – Mariusz ‚Dawid’ Dawidowski, Tomasz Paszkowski

„The Vagabundas” – Piotr Bładzikowski, Mariusz Westa, Michał Dąbrowski, Martyna Paradowska

„BiegnęBoLubię Gdańsk” – Tomasz Kohnke, Beata Gryszpanowicz

„50%SBKW” – Krzysztof Wróbel

„Dzikie ryjówki” – Joanna Bielińska, Alicja Świętojańska

„AC” – grupa 3 osobowa

Trasa Mała Pętelka:

IP” – Iwona Brill, Piotr Sawrycki

„P&T” – Tadusz Kleina, Przemek Kleina

„Inicjatywa Wąbrzeźno” – Łukasz Gościński, Piotr Wels

„50%SBKW” – Krzysztof Wróbel

Reklamy